نحوه بستن لوله زیر سینک ظرفشویی دو قلو

آموزش طرز بستن اتصالات زیر سینک ظرفشویی

بستن اتصالات زیر سینک ظرفشویی دوقلو یکی از کارهایی که اکثر افراد جزئیات آن را نمی دانند ودر انجام آن به مشکل می خورند اگر نمی خواهید برای انجام این کار توسط متخصص ها هزینه کنید با ماهمراه باشید تا برای طرز بستن سیفون ظرفشویی دوقلو تمامی آموزش های لازم را به شما ارائهه دهیم.

در ادامه این مقاله از سایت امیران سرویس باما همراه باشید. تا بتوانید به شکل خود کفا نصب سیفون ظرفشویی دوقلو به سرانجام رسانید.

برای آموزش نحوه بستن لوله های سینک ظرفشویی دولگنه به صورت اصولی و دقیق تنها کافی است که تمام این مراحل را به دقت دنبال کرده و تک به تک آن را اجرا نمایید
در ابتدا اکر سینک یا لوله های آن را تازه خریداری کرده باشید همراه خرید خود راهنمای تصویری اتصال لوله ها به یکدیگروجود دارد و می توانید از آن کمک بگیرید.
بعد از اینکه بسته بندی را باز کردید تمام واشر ها و لوله هارا بستن لوله های سینک ظرفشویی دوقلو کنار هم قرار دهید به این صورت که واشر هارا کنار هم هم و… تا موقع بستن بدانید چه چیزهایی را دارید ودر هنگام بستن لوله فاضلاب ظرفشویی به دنبال واشر یا لوله مورد نیاز نگردید.

نقشه بستن اتصالات زیر سینک ظرفشویی دوقلو را بررسی کنید!

نحوه بستن لوله زیر سینک ظرفشویی دو قلو

توری های استیل بر روی سینک را وصل کنید!

برای بستن لوله های زیر ظرفشویی سینک دوقلو دوعدد توری مشبک را بردارید واز داخل لگن سینک بر روی سوراخهای که در لگن وجود دارد قرار دهید.
دقت کنید که در زیر این توری ها و شبکه های استیل در داخل لگن سینک نباید هیچ چیزی قرار بگیرد برای بستن لوله فاضلاب سینک ظرفشویی باید مستقیما این توری ها روی سینک قرار داشته باشند..

لوله هارا به یکدیگر متصل کنید( نحوه بستن اتصالات زیر سینک ظرفشویی)

قسمت اصلی نصب انواع لوله های زیر سینک ظرفشویی متصل کردن لوله ها به یکدیگر است در این قسمت شما باید بدانید لوله زیر سینک را چگونه متصل کنید.
نقشه اتصالات زیر سینک ظرفشویی برای همه سینک ها یکسان نیست و باهم متفاوت است ولی در عوض همه از یک جنس لوله و یک نوع اتصال برای وصل کردن لوله ها استفاده می کنند پس اگر قاعده کلی اتصال لوله هارا بدانید می توانید حتی بدون راهنما هم خودتان طرز بستن لوله زیر ظرفشویی را انجام دهید در این بخش عکس بستن لوله های زیر سینک ظرفشویی را برای شما آورده ایم ودر ادامه چند تا از قاعده های کلی را بیان می کنیم تا شما با آنها آشنا شوید:
.بستن مهره های پلاستیکی:این مهره ها دوطرف دارند یک طرف داخل آن اصطلاحا دارای رزوه یا شیاهای برای محکم کردن آن است و طرف دیگر بیرون مهره ها هستند طرز بستن لوله زیر سینک ظرفشویی به این صورت است که مهره های پلاستیکی را از سمت صاف لوله قرار دهید که برآمدگی سر لوله ها داخل مهره ها قرار گیرند همیشه در داخل هر مهره باید یک واشر به اندازه خودش قرار دهید.
. متصل کردن لوله ها از طرفی که صاف هستند و هیچ برآمدگی ندارند: در بستن انواع اتصالات زیر سینک ظرفشویی معمولا هر لوله دارای دو مهره در بالا و پایین خود می باشد که یک طرف آن بر آمدگی دارد و طرف دیگر لوله برآمدگی ندارد و صاف است.

برای قرار دادن مهره پلاستیکی در طرف صاف لوله ابتدا داخل مهره را به سمت بیرون لوله قرار دهید و بعد واشرهای کوچکتری که کمی سبیه قیف هستند و یک طرف آنها بزرگتر است وارد لوله کنید به این صورت که طرف بزرگتر و ضخیم تر واشر به سمت داخل مهره قرار گیرد

سیفون ظرفشویی دوقلو کاسه ای در زیر سینک را ببندید!

طرز بستن سیفون ظرفشویی دوقلو بدین صورت است که باید از دو سیفون که شبیه به کاسه هستند و در مرکز شان یک مهره برنجی قرار دارد استفاده کنید.
برای طرز بستن اتصالات زیر سینک ظرفشویی دوقلو ابتدا باید واشر های لاستیکی آنها را که بزرگترین واشرها هستند بر روی لبه این سیفون های کوچک قرار دهید و بعد با استفاده از پیچ بزرگ از داخل سینک توری واین سیفون ها را به هم متصل کنید مراقب باشید که پیچ را بیش از حد سفت نکنید که باعث شکستن سیفون زیر لگن می شود.

نحوه بستن لوله زیر سینک ظرفشویی دو قلو

لوله سینک ظرفشویی دوقلو ایلیا استیل پرنیان و… را به سیفون ها ببندید!

در قدم بعد شما دو سیفون در زیر لگن سینک دارید و باید لوله هایی که آماده کرده اید را به آنها متصل کنید . طرف دیگر لوله همگیباید در نهایت به وسیله سه راهی به یک لوله وصل شوند تا یک خروجی داشته باشیم
طریقه نصب لوله سینک ظرفشویی بدین صورت است که شما باید آن سر لوله ها که دارای برجستگی می باشد را با مهره به سیفون ها یا کاسه سینک وصل کنید و طرف دیگر که حالتی صاف دارد را به سه راهی متصل نمایید.

بعد از اینکه دوسیفون کوچک زیر سینک رابه سه راهی وصل کردید حالا نوبت به سیفون اصلی می رسد این سیفون از ورود بوی نامطبوع و حشرات موذی مثل سوسک و… به داخل سینک جلوگیری می کند.
سیفون اصلی از یک ورودی در بالای سیفون و یک خروجی با ارتفاع کمتر تشکیل شده است که ورودی آن از سه راهی است و خروجی آن را خرطومی خروجی تشکیل می دهد.

لوله ظرفشویی خرطومی به لوله فاضلاب را محکم ببندید!

.طریقه نصب اتصالات زیر سینک ظرفشویی بدین صورت است که زمانی که سه راهی را به وردی سیفون اصلی وصل کردید حالا آن طر وله خرطومی که دارای برجستگی می باشد را به وسیله همان مهره های پلاستیکی به خروجی سیفون اصلی باید وصل کنید و خروجی را به سمت لوله فاضلاب اصلی ساختمان قرار دهید..
در طرف دیگر لوله خرطومی واشر سیاه بزرگ را وصل کنید به این صورت که قسمت دندانه واشر به داخل لوله فاضلاب برود و حدود 5 تا 10 سانتی متر از خرطومی دهانه واشر بیرون بزند.
این آخرین مرحله از آموزش طرز بستن اتصالات زیر سینک ظرفشویی بود اگر شماتمام اتصالات را درست سر جای خود قرار دهید می توانید آب را از سینک به داخل لوله فاضلاب به درستی هدایت کنید و مانع از بروز مشکلاتی همچون گرفتگی سیتک ایجاد بوی بد در محیط آشپزخانه و نیز چکه کردن آب به داخل کابینت و… شوید
پس از اتمام نصب سیفون ظرفشویی چنانچه دچار مشکل گرفتگی لوله و چاه سینک چربی ظروف شدید حتما با چاه بازکنی شرق تهران یا دیگر محدوده ها در سایت امیران سرویس تماس بگیرید لوله بازکن شرق تهران در سایت ما با پیشرفته ترین تجهیزات ارائه خدمات دارد.

رفع بوی بد آشپزخانه

.
. بعد از بستن لوله ظرفشویی دقت کنید تمام اتصالات محکم بسته باشند و واشر های آب بندی آنها به خوبی در سرجای خود قرار گیرند
. به یاد داشته باشید که اگر گرفتگی لوله ها شدید شد و نتوانستید آنها را به هیچ روشی برطرف کنید حتما به سایت لوله بازکنی اممیران سرویس مراجعه کرده تا تکنسین ها با استفاده از بهترین روز بتوانند در هر جای کجای تهران گرفتگی منازل شما بر طرف کنند
.اگر لازم بود ارتفاع لوله ها کمی کم شود می توانید تعدادی از وله ها ی صاف را از سمتی که برجستگی ندارند با چاقو تیز با کارتر کوتاه کنید
. معمولا نقشه بستن لوله های زیر ظرفشویی همراه این تجهیزات است پس سعی کنید با توجه به توضیحات بالا و نقشه خود لوله های آنها را سر هم کنید.

دسته‌ها

تماس با سرویسکار